Posted in: Cinsel İsteksizlik, Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Azdırıcı Damla Kaç Damla Kullanılmalı?

Bayanların yaşadıkları cinsel ilişki sorunlarının temelinde cinsel isteksizlik yatıyor. Cinsel isteksizlik ve orgazm sorunlarının çözümü için bitkisel ilaç çözümleri bulunmaya çalışılıyor. Bayan azdırıcı damla ürünleri ile cinsel isteksizlik sorununa çözüm bulunuyor. Azdırıcı damla kaç damla kullanılmalı? Sorusu ile cinsel hayatını renklendirmek isteyenler ürünleri doğru kullanmayı öğreniyor. Bayan azdırıcı damlalar günlük 3 ile 5 damla arasında kullanılabilir.

Bayan Azdırıcı Damlaların Faydaları

Bayan azdırıcı damla ürünleri farklı markalar tarafından üretiliyor ve piyasaya sürülüyor. Türkiye piyasasında en güvenilir markalara ait ürünler online olarak satın alınabiliyor. Azdırıcı damla ürünlerini bayanlar üzerinde çeşitli faydaları vardır. Bu faydalardan bazıları şöyle sıralanabiliyor.

  • Kan akışını hızlandırarak cinsel isteğin uyanmasını sağlıyor,
  • Cinsel ilişkiye hazırlar,
  • Vajinal kuruluğu giderir,
  • İlişkide orgazm olmayı kolaylaştırır,
  • Uzun süre ilişkiye hazır durumda olmayı sağlar,
  • Sinirleri yatıştırır ve sakinlik sağlar,
  • Cinsel hormonları düzenler,

Bayan Azdırıcı damlaların daha fazla fayda gösterebilmesi için asitsiz içecekler içerisine uygun dozda damlatılarak kullanılması gerekiyor.

Azdırıcı Damlalar Nasıl Kullanılır?

Afrodizyak kadın damlası ilaçları olarak bilinen azdırıcı damlaların kullanımı çok kolaydır ve cinsel isteksizlik yaşayan her bayan kullanabilir. Ağız yoluyla alınan cinsel performans artırıcı üründür. Uzun süreli cinsel isteksizliğin giderilmesi için düzenli kullanılabilir. Cinsel isteğin artırılması için her gün kullanmaya gerek yoktur.

Cinsel ilişki öncesi kullanmak yeterlidir. Azdırıcı damlalar, renksiz, kokusuz ve tatsızdır. Bu özelliklerinden dolayı kullanımı kolaydır ve içecek içerisine damlatıldığında fark edilmeden kullanılabiliyor. Kadınların cinsel isteksizlik sorunlarının giderilmesi için günlük kullanım doz oranı kişiye göre belirlenebiliyor. Damlalar, içecekler içerisine damlatılarak kullanılır. Etkisini görebilmek için alkol ile alınmamalı, ılık sade su önerilir.

Bayan azdırıcı

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik

İnsanlar, günlük yaşam şartları ve yaşanılan olayların etkileri ile cinsel isteksizlik ya da cinsel sorunlar yaşayabiliyor. Kadınların cinsel isteksizlik yaşamalarının nedenleri, psikolojik ve fizyolojik olarak değerlendiriliyor.

Tüm nedenler, cinsel ilişki kaygısı, korku, vajinal kuruluk, cinsel ilişkilerde acı hissetmeye neden oluyor. Bayan azdırıcı damlalar, vajinal ıslanmayı sağladığı ve cinsel isteği artırdığı için ilişkinin daha kolay olmasını sağlıyor. Kadınlarda cinsel isteksizliğe, çeşitli hastalıklar ve bu hastalıkların tedavilerinde kullanılan ilaçlar neden olabiliyor. Azdırıcı damlalar tüm sorunların çözümünü ve kadınların ilişkiye hazır olmasını sağlıyor.

Azdırıcı Damlaların Günlük Kullanımı

Bayan azdırıcı damla ürünleri hem kadınlarda hem de erkeklerde etkili olabiliyor. Günlük kullanımlar, cinsel ilişkiden 20 ya da 30 dakika önce yapılmalıdır. Kullanım damla oranları genelde 3 – 5 damla arası olarak öneriliyor. Bazı damla ürünlerinde günlük kullanım dozu 10 – 15 damla olarak gösterilebiliyor.

Bu damlanın içerik maddelerine göre değişebiliyor. Online satın alınmak istenildiğinde, azdırıcı damla ürün özellikleri ve kullanımı hakkında bilgilere ulaşılmalıdır. Damlalar, su ile alındığında hızlı bir şekilde etkisini gösterecek ve cinsel ilişkiye hazır olmayı sağlayacak, ilişkilerde performansı artıracaktır.

Azdırıcı Damla İçerikleri ve Yan Etkileri

Kadınlar, mutlu bir cinsel ilişki yaşayabilmek ve istedikleri orgazm hazzına ulaşabilmek için orijinal azdırıcı damla ürünlerini kullanılır. Faydalı cinsel ürünler olarak kullanılan damların içeriklerinde 0 bitki özleri yer alıyor. Tamamen afrodizyak etkili bitki özleri içerdiği için herhangi bir yan etkisi yoktur.

Farklı markalar tarafından üretildiği için etken madde olarak farklı ürünler kullanılıyor. Etken madde türüne göre etki süreleri farklı olabiliyor. Tüm azdırıcı damla ürünlerinin ortak özelliği yan etkilerinin olmamasıdır. Her yaştaki kadınlar cinsel isteksizlik sorunları için orijinal damla satın alarak kullanabiliyor. Düzenli kullanmaya gerek yoktur, sadece ilişki öncesi kullanmak yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.