Posted in: Cinsel İsteksizlik, Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Cinsel İstek Artırıcı Damlalar

Kadınların libido seviyesi ile erkeklerin libido seviyesi aynı değildir. Ancak kadınların cinsellikten duydukları haz çok daha fazladır. Cinsel hazzı ya da libidoyu artırmak için cinsel istek artırıcı damlalar kullanılabiliyor. Kullanılan içerikler sayesinde isteksizlik sendromu yaşayan kişiler sorunlarından kurtuluyor. Ancak sorunlardan kurtulmak için bilinen ve etkisi kanıtlanmış olan damlalar satın alınmalıdır. Cinsel ilaçlar satın alırken orijinal ürünler tercih etmeye özen gösterin. Bir miktar daha fiyatı ucuz diye taklit ürünleri kullanmayın.

Cinsel İsteği Artıran Damlalar Nasıl Kullanılıyor

Cinsel hazzı artıran ürünler bir içecekle kullanılmalıdır. Ancak kullanılacak içecek bilinçli bir şekilde seçilmelidir. Seçilen içeceğin içerisinde alkol bulunmamalıdır. Alkol, uyarıcı damlanın etkisini yarı yarıya düşürebiliyor. Seçilen içeceğin içerisine 8-10 damla kadar damlatılıyor. Damlatılan ürün vücuda alındığı andan itibaren 20-50 dakika içerisinde etki ediyor. Etki süresi değişebiliyor. Bayan azdırıcı damla ürünleri kadınların ilişkiden daha fazla zevk alamsını sağlarken cinsel ilişkide orgazm olanağı imkânını da artırır.

İlişkilerin en önemli destekçilerinden biri olarak görülen damlalar dilaltına da damlatılabiliyor. Ancak ürünü böyle kullanan kişilerin midesi bulanabilir. Çünkü renksiz ve saydam renkli olan bu ürünlerin farklı bir tadı oluyor.

Ürünlerin üzerinde kullanım şekli yazar. Ürün üzerinde yazan kullanım pek çok uzmanın ortak görüşüyle belirleniyor. Lady era azdırıcı damla en çok bilinen ve memnuniyeti oldukça yüksek cinsel istek artırıcı damlalar arasındadır.

Bayan azdırıcı

Cinsel İstek Artırıcı Damla Ne İşe Yarar?

Cinsel beraberlikler kadın ve erkeğin birbirlerini en yakın hissettiği anlar olarak bilinir. Bu anların sorunsuz yaşanması istenir. Ancak kadınlar ilişki için gerekli isteğe ulaşamayabiliyor. Oluşan isteksizlik sonucu erkekler de kadınlar da mutsuzluk yaşayabilir. Ancak bu sorunun çözümü vardır. Kullanılan cinsel ürünler sayesinde isteksizlik sorun olmaktan çıkıyor.

Bu ürünler yalnızca isteksizliği ortadan kaldırmaz. Kadınların cinsel uyarılmasını artırır. Bu aşamadan sonra kadınlar cinsel ilişkiye girmek ister. Cinsel ilişkiye giren kadınlar uyarıldığı için yüksek performanslar sunabilir. Yüksek performans sunan kadınlar partnerlerini daha memnun edebiliyor.

Cinsel İstek Artırıcı Damlanın Yan Etkileri Var Mıdır?

Cinsel isteği üst seviyeye çıkaran damlalar tamamen bitkisel içeriklerden üretilir. Bitkisel içeriklerden üretilen damlalara kimyasal hiçbir madde koyulmamaya çalışılır. Buna rağmen hafif de olsa görülebilecek bazı yan etkiler vardır. Bu etkiler kişiden kişiye değişir. Herkeste aynı etki görülmez.

İlişkilerini alevlendirmek için bu ürünlere yönelecek olan bireylerin yan etkileri araştırması gerekiyor. Yan etkilerin görülmesi durumunda damla kullanımını kesmek gerekir. İstek artıran damlaların bazı yan etkileri:

•Stres

•Uyku sorunu

•Burun tıkanıklığı

Cinsel hazzı artıran damlaların yan etkileri genelde sürekli ilaç kullanan kişilerde görülür. Bundan dolayı sürekli ilaç kullanan kişilerin damlalardan uzak durması gerekir.

Cinsel İstek Artıran Damlanın Zararı Var Mıdır?

Cinsel isteği üst seviyelere çıkaran damlalar kadınlar tarafından kullanılıyor. Erkeklerin bu ürünleri kullanması durumunda herhangi bir uyarılma yaşanmıyor. Ancak bazı erkekler uyarılara kulak asmadan ürünü kullanıyor. Bu durumda ürünün zararı ortaya çıkabiliyor.

Ürün doğru kullanıldığında herhangi bir zarar vermez. Gün içerisinde 8-10 damla kullanmak normaldir. Ancak bazı kullanıcılar daha fazla verim almak adına daha fazla damla kullanıyor. Bu aşamada vücutta farklı reaksiyonlar oluşabiliyor.

Ürünü doğru kullanan kişilerde farklı reaksiyonlar görülmez. Bu da ürünlerin kaliteli olduğunun bir kanıtı olarak açıklanır.

Cinsel İstek Artırıcı Damlanın Fiyatları

İsteksizlik sorunu ile karşılaşan kadınlar damla satın almak istiyor. Damla satın alınmadan önce fiyat araştırması yapılması gerekir. Yapılan fiyat araştırması ile markaların bütün ürünlerinin fiyatları görülebilir. Bu damlalar farklı fiyatlara satılıyor. Çünkü ürünler farklı içerikte imal ediliyor. Bu da fiyatlarına yansıyor. Genel olarak bakıldığında ise çoğu kişi tarafından makul denebilecek fiyatlarda satılıyor.

Uyarıcı damla almak isteyen kişilerin çok düşük fiyatlı ürünlere yönelmemesi gerekir. Fiyatı düşük olan ürünler kalitesiz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.